לימודיסק לגילאי 2-6
לימודיסק, משחק מחשב לילדים בשלוש דרגות קושי (2-3, 3-4, 5-6)


כל שלושת הרמות בדיסק אחד!!!מסע לימודי, מרתק ומאתגר בו עוזרים הילדים לדוני בחיפוש אחר משפחתו. תוך כדי המסע, מלמדות חיות היער את דוני והילדים.

23 פעילויות בתחומים שונים ומגוונים שזורים בסיפור עלילה מרגש אודות דוני (דינוזאור חביב) המחפש את משפחתו ונעזר בחיות היער. סיפור העלילה, מרגש ומפעיל את הדמיון אצל הילד המשחק, בנוסף נעשה שימוש בסיפור להעביר לילדים את הוראות המשחק ובכך לסייע בפיתוח רמות הקשב והריכוז.

תכני המשחק והדרכים להפעלתו הותאמו כך שהילדים יוכלו ללמוד בהנאה מכל המשחקים והפעילויות בכל אחת מהרמות בהתאם ליכולתם. המשחק מותאם מבחינה הרגשית, הקוגניטיבית והמוטורית לילדים בטווחי הגיל המצוינים לעיל.שיטת המשחק משלבת סיפור, חיזוקים ("פידבק") חיוביים מתמידים עם שמו הפרטי של כל ילד, מרגשת את הילדים ומעניקה להם חוויית הצלחה בלמידה וחיזוק הביטחון העצמי להמשך חייהם.

התוכנה נותנת מענה לילדים שהחלו לשלוט בעכבר וגם לקטנטנים (שנתיים שלוש) שזה להם מפגש ראשון עם מחשב ועכבר. המשחק פועל גם על מסכי Touch בסביבת Windows.
 
לקוחות מספרים על לימודיסק?

רינת אמא של תום
רכשתי משחק לימודיסק לגילאי שש עד תשע עבור תום ביתי כשעלתה לכיתה ב'. השבוע כשמלאו לרוני, ביתי השנייה, שלוש, רכשתי ללא כל היסוס את משחק לימודיסק לקטנים (שנתיים עד שש). אני יכולה לדווח על הנאה צרופה מהשימוש במשחק, עליה ברמת הקשב והריכוז ושיחות סלון אודות מהללי דוני, דמות הדינוזאור החמוד. המשיכו ליצר משחקים כאלה.
(רינת ל., רעננה)

אנג'י אמא של נועה
קניתי את המשחק לביתי נועה, בתחילה חששתי מיכולתה להפעיל את המחשב ומהאפשרות כי תשהה בסביבתו שעות רבות. מסתבר כי אין צורך בהוראות הפעלה , סיפור העלילה משלב בתוכו את ההוראות, נועה הקשיבה לסיפור והתקדמה בו משלב לשלב. שמתי לב לעובדה שכאשר טעתה, שמשחק לימד אותה משהו חדש ולא קיבלה פידבק שלילי. למידה של הפעלת העכבר הייתה תהליך של חצי שעה ומשם הפכה לעצמאית. הרצון להמשיך ולשחק במשחק משמש אצלי ככלי עזר לקביעת גבולות.
 
(אנג'י ש., רעננה)

לימודיסק משחקי חשיבה רמה קלה לגילאי 2, 3
 לימודיסק משחקי חשיבה רמה בינונית לגילאי 3, 4
לימודיסק משחקי חשיבה רמה קשה לגילאי 5, 6


 
הדגמת המשחק לגילאי 2, 3 (שימו לב התכנים משתנים כאשר רמת הקושי עולה !)


כיצד ניתן להעשיר ולשמח את עולמם של הילדים

              

[Top]      שמירת פרטיות  | דף הבית  |  תקנון האתר | מפת האתר

משחקים לילדים | הורים וילדים| חינוך ילדים | יצירה לילדים | משחקים לגיל הרך | משחקי מחשב לילדים | משחקי חשיבה לילדים