יצירה לילדים - תוכנה לעיצוב דיסקים ברשת
עיצוב דיסקים על גבי מדבקות לדיסקים

 

OnLine Cd Creator V2 

 

 

תוכנה לעיצוב דיסקים

צפו בסרטון הדרכה

OnLine Cd Creator V2
תוכנה לעיצוב דיסקים ברשת

 

 

תוכנה ציבעונית ומגוונת לעיצוב מדבקות לדיסקים. התוכנה מאפשרת לבחור רקעים מסוגים שונים, להדבקה על דיסקים לגיבוי, דיסקים המכילים תמונות, ברכות, סירטוני בר מצווה, בת מצווה, חתונות, ימי הולדת. ניתן לכתוב הקדשה, או כותרת לתוכן הדיסק, ניתן לצייר על הדיסק ציור חופשי, ועוד ועוד.

אם לחצתם על התמונה והתוכנה אינה עובדת, התקינו את התקן נגן פלאש. אם עדיין יש בעיות לחצו כאן לקבלת עזרה

 

 
תוכנה לעיצוב דיסקים ברשת


תוכנת יצירה לילדים ולמבוגרים המשמשת עיצוב מדבקות לדיסקים ברשת
 
מטרת התוכנה
 
תוכנה לעיצוב דיסקים ברשת פותחה ועוצבה באופן שיאפשר עבודה פשוטה ואינטואיטיבית המשלבת שימושיות והנאה שביצירה. התוכנה נועדה לאפשר סימון ומיתוג של דיסקים הנצרבים בבית למטרות שונות.
צריבת דיסקים הפכה להיות לפעולה יום יומית בבתים רבים. ובדרך כלל, מסומנת בעזרת טוש בכתיבה ידנית.
אנו אוספים דיסקים צרובים, שנצרבו, למטרה של גיבוי, מסמכים, סרטים, מוסיקה, תמונות, עבודות לבית הספר ומשחקים. אנו מעבירים מידע מאדם לאדם באמצעות דיסקים צרובים ומכינים הפתעות יום הולדת , בת מצווה, סיום שנה, סיום קייטנות, חתונות  ועוד בעזרת צריבת חוויות על גבי דיסקים. דיסקים שאינם מסומנים בצורה ברורה ובסמנלים בעלי הקשר, נעלמים בערמת הדיסקים האין סופית הנערמת בכל בית.
באמצעות התוכנה לעיצוב דיסקים אפשר לסמן את הדיסק אופן ויזואלי, ומילולי כך שנדע בדיוק מה יש בדיסק. אמצעים ויזואליים לסימון הדיסק מאפשרים גם מראה אסטטי לדיסק וגם זיהוי ברור ומהיר. אמצעים ויזואליים לדיסק מתנה, מאפשר להפוך מתנה יצירתית וחשובה, למשהו עם ערך מוסף. מאפשר ליצור משהו מרהיב ומעוצב, שהופך כל מתנה למושלמת יותר. ובעיקר, כל תהליך הביצוע והיצירה של המדבקה, נעשה בקלות, ובהנאה, ובכל פעם נוצר משהו מיוחד אחר.
 
למי מיועדת התוכנה
 
תוכנה לעיצוב דיסקים ברשת מעוצבת כתוכנת יצירה לילדים, אך גם מבוגרים יוכלו ליהנות ממנה ולהשתמש בה. מתאימה מאד, להורים, גננות ומורים.
 
באילו דפים יש להשתמש כדי ליצור הדפסה מושלמת

התוכנה לעיצוב דיסקים ברשת מתוכננת להדפיס על דף מדבקה לדיסקים סטנדרטי. יחד עם זאת קיימים בשוק מדבקות לדיסקים שונות, בגדלים שונים ובחיתוך שונה. אם נתקלתם בבעיית הדפסה על מדבקה לדיסק שרכשתם, אנא צרו עימנו קשר. ניתן גם לרכוש את המדבקות באמצעות אתר זה להתאמה מושלמת של התוכנה לעיצוב דיסקים למדבקות.

לרכישת המדבקות לחצו כאן

 
כיצד אפשר לקבל הדרכה על אפשרויות התוכנה
 
צפו בסרטון הדרכה.
 
האם יש לשלם עבור השימוש בתוכנה?
 
השימוש בתוכנת הוא חינם לחלוטין, וכל אחד יכול להשתמש בה. גירסאת התוכנה הנוכחית היא V2.1   ואפשר לרכוש מדבקות לדיסקים כדי להגיע לשלמות בהדפסת על גבי דפי מדבקה לדיסקים..
 
האם התוכנה יכולה לקדם מטרות חינוכיות?
 
התוכנה תוכנה לעיצוב דיסקים היא תוכנת יצירה לילדים ומאפשרת לכל ילד להנות מעצם היצירה. הילדים אוהבים ליצור יצירות עגולות גם אם אינם צריכים מדבקות לדיסקים, ויהנו מאד מהדפסת עיגולים מעוצבים ויפים על דפים רגילים, למטרות של ברכות, וסתם כאמצעי ליצירה של משהו ססגוני ויפה. יצירה לילדים היא מטרה בפני עצמה, ויש לראות בתוכנה זו אמצעי המאפשר השגת מטרה זו.
ילדים אוהבים עיצובים עגולים, וניתן להשתמש בתוכנה זו כדי לעצב ברכות וכל דבר שרוצים גם על גבי דיסקים תקולים, ולעשות עבודות ססגוניות מגוונות. ניתן להדביק מגנט בצד השני של הדיסק ולתלות את הדיסקים על המקרר או בכל מקום מתאים אחר. מגבלת הדמיון היא המגבלה היחידה.
התוכנה לעיצוב דיסקים יכולה לשלב עבור ילדנו, הנאה, יצירה, ותרגול של מוטוריקה עדינה.

מה התחדש מאז הגרסה הראשונה?
 
כל כלי העבודה נשארו בדיוק כפי שהיה. השינוי היחידי היא תוספת של חותמות רבות בנושאים שונים. לחצו על הכפתורים משמאל כדי להגיע לסוגים השונים של החותמות שניתן להשתמש בהם. 
 

 

 
+ שלח משוב

              

[Top]      שמירת פרטיות  | דף הבית  |  תקנון האתר | מפת האתר

משחקים לילדים | הורים וילדים| חינוך ילדים | יצירה לילדים | משחקים לגיל הרך | משחקי מחשב לילדים | משחקי חשיבה לילדים